Czy zamawianie sprzątania domu to ekstrawagancja?

Sprzątanie mieszkania czy domu zabiera nam dużo ważnego czasu. Jednak tą pracę wykonać trzeba. A co jeśli brakuje Ci właśnie czasu, siły i ochoty? Zamawiasz doświadczona ekipę do sprzątania domów i mieszkań.

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie domów we Wrocławiu.

Gdy zepsuje Ci sie pralka, samochód, telewizor, zmywarka to zamawiasz specjalistę i nie myslisz czy to ekstrawagancja.Gdy zepsuje Ci sie pralka, samochód, telewizor, zmywarka to zamawiasz specjalistę i nie myslisz czy to ekstrawagancja. Gdy musisz zrobić remont w domu czy mieszkaniu, gdy musisz założyć zewnętrzne rolety to zamawiasz specjalistę i nie myślisz czy to ekstrawagancja.

I dobrze, bo są to usługi, których nie musisz sam robić we własnym domu. Kiedy byś odpoczywał?  Tak samo jest z usługą sprzątania w domu. Na szczęście zauważamy, że podejście to zmienia się we Wrocławiu i dzięki temu zyskujemy kolejnych Klientów.

Sprzątanie poremontowe

Zamów sprzątanie do domu.

Jak to działa? Dzwonisz pod 512 344 999, piszesz na biuro@odmokrejroboty.pl lub zamawiasz sprzątanie na naszej stronie i możesz sie cieszyć swoim czasem. Jak to działa? Dzwonisz pod 512 344 999, piszesz na biuro@odmokrejroboty.pl lub zamawiasz sprzątanie na naszej stronie i możesz sie cieszyć swoim czasem.  My zrobimy wszystko zgodnie z założeniami i wyceną. Bardzo często Klienci otwierają nam drzwi, wpuszczają do domu lub mieszknia i… wychodzą prosząc o telefon 15-20 minut przed końcem naszej pracy. Często jadą do kina, na basen, idą z dziećmi do parku. My w tym czasie sprzątamy, doczyszczamy, myjemy, opróżniamy, pierzemy i porządkujemy.

To fajne uczucie, gdy widzimy, że nasz Klient wraca zrelaksowany i uśmiechnięty do swojego domu i odkrywa, że  w czasie, w którym odpoczywał w jego domu nastał porządek.
Odpowiadając na nasze pytanie, zamawianie sprzątania domu to nie ekstrawagancja. To podarowanie sobie chwili wytchnienia i spokoju.

Wybierz firmę, która gwarantuje jakość, profesjonalizm i skuteczność.

f

skonfiguruj usługę w minutę

 

wybierz metodę płatności

wybierz metodę płatności

 

delektuj się porządkiem