Sprzątanie po remoncie

Nie sprzątaj sam swojej firmy, zamów sprzątanie i zajmij się swoim biznesem

Wrocław stoi firmami. Jest ich niezliczona ilość. Małe, średnie i te największe. W każdej z nich potrzeba jest specjalistów od utrzymywania czystości. Tak, od utrzymywania.

W sprzątaniu firm nie chodzi o sprzątanie ad hoc – a o ciągły proces.

Sprzątanie firm to nie są zlecenia doraźne. Zdajemy sobie sprawę, że biuro jest wizytówką Twojej firmy. Bywają w nim osoby z zewnątrz i klienci. Nie możesz pozwolić sobie na nieład, brud i bałagan. A czy masz czas, żeby sprzątać w swojej firmie osobiście? Czy może Twoi pracownicy chętnie posprzątają:)?
My zajmujemy się tego typu sprzątaniem od lat. Wiemy jaką specyfikę ma takie sprzątanie firm. Znamy różne środowiska pracy i wszędzie się odnajdujemy. Małe rodzinne firmy czy kororacje nie robią nam różnicy. Dalczego?

Sprzątanie poremontowe

Ponieważ sprzątnie w firmach…

Bo zanim wejdziemy we współpracę to “badamy” naszego nowego Klienta. Wielkość firmy, specyfikę biznesu, godziny pracy, dojazd i co najważniejsze…oczekiwania Klienta.

W wycenie możemy zawrzeć sprzątanie z naszymi środkami i sprzętem ale również bez. Jednocześnie proponujemy rozważenie usług dodatkowych (mycie okien, pranie tapicerki itp).

Umowa między nami skonstruowana jest w bardzo elastyczny sposób, bo wiemy, że nie każda firma działa tak samo. Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam dobrać odpowiednie rozwiązania dla naszych Partnerów.

Mała, duża firma? Sprzątanie? Tak!

Warto zadzwonić i zapytać o sprzątanie w firmie, nawet jeśli Twoja firma jest mała i nie zatrudnia wielu osób. Organizujemy nasze usługi w taki sposób, by dać Ci gwarancję 100% jakości i satysfakcji.
W trybie miesięcznym otrzymasz fakturę i oczywiście “wrzucasz ją w koszty”. Utrzymujesz tym sposobem legalny biznes a sam możesz zająć sie tylko i wyłącznie swoją pracą. My zajmiey się sprzataniem Twojej firmy i biura.

Zapraszamy do kontaktu

Posprzątaj po remoncie

Wybierz firmę, która gwarantuje jakość, profesjonalizm i skuteczność.

f

skonfiguruj usługę w minutę

 

wybierz metodę płatności

wybierz metodę płatności

 

delektuj się porządkiem