Masz do posprzątania biuro, dom lub mieszkanie? Jesteś po remoncie?

Pracujemy we Wrocławiu, Trójmieście.
Zamów usługę

Jesteśmy ekipą od zadań specjalnych. Odkurzamy, szorujemy, myjemy, porządkujemy – PRZYWRACAMY ŁAD. Naszą główną bronią, oprócz profesjonalnych środków chemicznych i sprzętu, są energia i fachowość, których nie zawahamy się użyć wykonując zlecenie.
Naszym Klientom pomagamy pozbyć się kłopotu . Kompleksowość naszych usług oszczędza czas. Odpocznij i delektuj się porządkiem. Od mokrej roboty jesteśmy My!

Standardy:

Bardzo duże znaczenie mają dla nas wysokie standardy obsługi. Jesteśmy przekonani, że utrzymywanie ich stale na najwyższym poziomie, pozwala nam wyróżniać się w branży.
Cechuje nas uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność i szeroko pojęty profesjonalizm.

Uczciwość

Jesteśmy legalną polską firmą, zatrudniamy zgodnie z prawem. Współpracując z nami możesz być spokojny o swój majątek, ponieważ dajemy pracę tylko sprawdzonym ludziom. Nasz personel doskonale rozumie specyfikę usługi i potrzeby zleceniodawcy.

Z

Odpowiedzialność

Jesteśmy ubezpieczeni na wypadek niefortunnych zdarzeń (1 000 000 zł). Reagujemy natychmiast, nie tylko na nowe zlecenie ale również na reklamacje, zapytania oraz na każdy kontakt.

w

Rzetelność

Ciągle doskonalimy się w zakresie świadczonych przez nas usług i dzięki temu w codziennej pracy jesteśmy solidni. Dotyczy to sprzątania, kontaktu z klientem i formalności biurowo-administracyjnych.

Profesjonalizm

Klient nasz Partner. Szkolimy się, stosujemy najnowsze rozwiązania w pracy, jesteśmy punktualni, świetnie zorganizowani, traktujemy swoje zadania bardzo poważnie, ale również mamy dystans do siebie.

Ekologia

Lubimy nasze środowisko naturalne, dbamy o nie. Korzystamy z atestowanych środków chemicznych, oszczędzamy wodę, nie marnujemy energii, szanujemy zieleń i segregujemy śmieci.