Czyszczenie tapicerki Wrocław

Już dawno temu zauważyliśmy, że najcześciej Klienci zamawiają pranie tapicerki, gdy mają wyraźne plamy na swoim meblach czy dywanach. Oczywiście rozumiemy podejście Klientów. Jak czegoś nie widać to tego nie ma:) Nie do końca tak to działa niestety.

Sprzątanie po remoncie

Tapicerki, zarówno meblowe, jak i samochodowe, wymagają odpowiedniej konserwacji. Szczególna ostrożność konieczna jest zwłaszcza w przypadku obić skórzanych, jak również tych, które można opisać jako vintage. Jeżeli nie masz czasu lub możliwości, by samodzielnie się tym zająć — my, ekipa od mokrej roboty — chętnie pomożemy! Pranie tapicerek to jedna z naszych specjalności na terenie Wrocławia.

Pranie tapicerki meblowej we Wrocławiu

Pranie obić mebli, szczególnie takich jak sofy, może być trudne do samodzielnego wykonania. Chociaż na sklepowych półkach nie brakuje środków czyszczących, obiecujących usuwanie nieprzyjemnych zapachów, to większość z nich nie spełnia oczekiwań nabywców — detergenty nie usuwają źródła problemu, a jedynie jego skutek. Kłopotów przysporzyć mogą również plamy i zabrudzenia, zwłaszcza te sprzed kilku miesięcy czy nawet lat. To prawdziwe utrapienie szczególnie dla osób, które wynajmują pokoje. We Wrocławiu, gdzie nie brakuje mieszkań na wynajem, pranie tapicerki meblowej jest jedną z naszych najczęściej zamawianych usług.

Sprzątanie poremontowe

Czyszczenie tapicerki samochodowej dla Klientów z Wrocławia

Tapicerki w autach są bardziej narażone na uszkodzenia oraz zabrudzenia, zwłaszcza w porównaniu z meblowymi. Uwolnienie takich obić od brudu i nieprzyjemnych odorów jest szczególnie ważne w przypadku osób, które niedługo będą zwracać samochód po zakończonym leasingu. Wnętrze takiego pojazdu musi być czyste, a także wolne od trwałych zapachów (czyli np. nie może być przesiąknięte dymem papierosowym lub tytoniowym). Czyszczenie tapicerki samochodowej to usługa, którą świadczymy m.in. we Wrocławiu.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Klient to nasz Partner — zawsze słuchamy, czego chce i przyjeżdżamy tak szybko, jak to możliwe. Nie posiadamy sztywnego cennika, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby cena była przystępna dla Zleceniodawcy. Czyszczenie tapicerek jest jedną z najpopularniejszych usług, które świadczymy we Wrocławiu. Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc lub skontaktuj się, by znaleźć dogodny termin na pranie tapicerki!

Wybierz firmę, która gwarantuje jakość, profesjonalizm i skuteczność.

f

skonfiguruj usługę w minutę

 

wybierz metodę płatności

 

delektuj się porządkiem