Sprzątanie mieszkań Wrocław

Potrzebujesz sprzątania mieszkania na już? Jako zespół osób profesjonalnie zajmujących się porządkami mamy świadomość tego, jak trudno bez specjalistycznego sprzętu wyprać tapicerkę kanapy czy wyczyścić posadzki z zaschniętych plam. Z tego względu w skład naszego zaopatrzenia wchodzą niezawodne maszyny Karcher oraz skuteczne środki od Polimer 24. W pracy zwracamy uwagę na szczegóły i dbamy o zachowanie idealnego stanu czyszczonych powierzchni, dostosowując preparaty do rodzaju tkanin. Dzięki doświadczeniu, które zbieraliśmy latami, wiemy jak przeprowadzić szybkie sprzątanie domu, dlatego — jeśli pochodzisz z Wrocławia, skorzystaj z naszych usług

Jak przeprowadzamy sprzątanie domów?

Zakres naszych działań zależy od potrzeb Klientów, a więc na początku realizacji każdego zlecenia odbywamy rozmowę, podczas której uzyskujemy niezbędne informacje. Jesteśmy w stanie wykonać m.in. odkurzanie i pranie dywanów, mycie podłóg oraz czyszczenie tapicerek. Przeprowadzając sprzątanie domu chętnie pomożemy także w innych mniej skomplikowanych pracach, takich jak opróżnianie koszy na śmieci, wstawienie brudnych naczyń do zmywarki albo odnowienie kuchenki mikrofalowej. Podejmujemy się zleceń dotyczących różnego rodzaju pomieszczeń, np. łazienek, kuchni, toalety czy kotłowni. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szczegółową rozpiskę pakietów przez nas świadczonych. Wrocław i jego okolice to obszar, gdzie realizujemy usługi kompleksowego sprzątania mieszkań. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Sprzątanie domów prywatnych: Wrocław

Nie masz czasu na sezonowe porządki? Zlecenie nam regularnego czyszczenia to idealne rozwiązanie dla osób, które zamiast spędzać wolny czas na ścieraniu kurzu czy myciu okien preferują wyjście do kina, czytanie książki lub obowiązki zawodowe. Możesz mieć pewność, że niezależnie od powierzchni Twojego domu przystąpimy do jego gruntownego sprzątania. Dojeżdżamy do Klientów na terenie Wrocławia i jego okolic, a kiedy pojawiamy się na miejscu, jesteśmy w pełni samodzielni. Zachęcamy do składania zleceń!

Zamów sprzątanie – Uzupełnij formularz

1. Wskaż lokalizację
Gdzie mamy przyjechać?
Dziękujemy za podanie kodu pocztowego.
Proszę wpisać kod pocztowy.
Dziękujemy za podanie Miasta.
Proszę wpisać Miasto.
Dziękujemy za podanie adresu.
Proszę wpisać adres lokalu.
2. Skonfiguruj usługę
Określ wielkość powierzchni:
m2
Dziękujemy za podanie wielkości powierzchni
Proszę wpisz wielkość powierzchni.
Usługi dodatkowe
3. Czy posiadasz kota/psa?
4. Własne środki chemiczne?
5. Własny sprzęt?
odkurzacz, mop, myjka do okien, parownica itp.
6. Określ termin
Dziękujemy za wybranie daty sprzątania
Proszę wybrać datę sprzątania.
Dziękujemy za wybranie godziny sprzątania
Proszę wybrać godzinę sprzątania.
7. Promocja
8. Twoje dane
Dziękuje za podanie Twojego Imienia
Proszę wpisz swoje Imię.
Dziękuje za podanie Twojego Nazwiska
Proszę wpisz swoje Nazwisko.
Dziękuje za podanie numeru telefonu
Proszę wpisz swój numer telefonu.
Dziękuje za podanie adresu e-mail
Proszę wpisz swój adres e-mail
Formy płatności
Musisz zaakceptowac treść regulaminu abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.