Ruszyłeś już z pracami wykończeniowymi?
Entuzjazm przed gruntownym sprzątaniem opadł?
Modernizacja domu pochłonęła zbyt dużo Twojej energii?
Odpocznij, zadbamy o Twój komfort psychiczny i fizyczny.
Nasz specjalista przyjedzie do Ciebie na bezpłatną wycenę.
Twój dom w mgnieniu oka będzie gotowy do zamieszkania.

Sprzątanie po remoncie Wrocław

Po skończonej budowie czy remoncie wielu właścicieli staje przed wyzwaniem doprowadzenia swoich czterech kątów do porządku. Zastanawiasz się, w jaki sposób szybko, a przy tym skutecznie oczyścić pomieszczenia z pozostałości po pracach budowlanych? Powierz to trudne i czasochłonne zadanie doświadczonej ekipie, dzięki której Twoje mieszkanie czy dom odzyskają dawny blask. Zachęcamy do sprawdzenia usług, jakie mamy do zaoferowania!

Dlaczego warto powierzyć nam sprzątanie poremontowe?

Wrocław jest głównym obszarem działania prowadzonej przez nas firmy, jednak z przyjemnością podejmujemy się również zleceń na terenie sąsiadujących miejscowości. Mamy wiele atutów, a wysoką jakość realizowanych usług potwierdzają najlepiej opinie zadowolonych ze współpracy z nami Klientów. Kierujemy się takimi wartościami jak:

  • uczciwość — jesteśmy legalnie zarejestrowaną w Polsce firmą, zatrudniającą w swoich szeregach wyłącznie odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników,
  • odpowiedzialność — mamy ubezpieczenie na wypadek niefortunnych zdarzeń, a ponadto odpowiadamy na reklamacje czy dodatkowe zapytania,
  • ekologia — korzystamy wyłącznie z atestowanych środków chemicznych, starając się nie marnować energii i wody, a ponadto uważnie segregujemy odpady.

Profesjonalne sprzątanie po budowie — powierz to zadanie specjalistom

Niezależnie od tego, czy zamieszkujesz Wrocław, czy okoliczne miejscowości, w prowadzonej przez nas firmie możesz liczyć na w pełni dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb ofertę. Chcesz zamówić sprzątanie pobudowlane? A może usługę czyszczenia pomieszczeń po remoncie? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Nasze mocne strony

Realizując swoje obowiązki, staramy się być maksymalnie rzetelni i dokładni. Dzięki temu zapewniamy pełne wsparcie — nie tylko w zakresie samego sprzątania, ale też kontaktu z Klientami. Ponadto stale się rozwijamy i szkolimy, mogąc dzięki temu przenosić najnowsze rozwiązania na grunt codziennie realizowanych obowiązków. Zamów sprzątanie po remoncie we Wrocławiu już dziś!

W celu ustalenia wyceny indywidualnej wypełnij formularz lub zadzwoń

Masz ważniejsze sprawy, cenisz swój wolny czas i potrzebujesz odpoczynku
– oddaj powyższe obowiązki w ręce rzetelnych profesjonalistów!
Daj się wyręczyć – w uczciwej cenie!

f

skonfiguruj usługę w minutę

 

wybierz metodę płatności

wybierz metodę płatności

 

delektuj się porządkiem