Jak posprzątać po remoncie?

Tytuł tego tekstu powinien być może brzmieć “jak dobrze posprzątać po remoncie”. Wielu z nas staje przed tym wyzwaniem nim wprowadzimy się do naszego wymarzonego mieszkania czy domu.

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie to przede wszystkim dobry plan.

Mieszkamy jeszcze w “starym” mieszkaniu, czasem wynajmowanym, czasem z ukochaną teściową i spieszy nam się bardzo do nowego, ale jesteśmy na etapie “walki” z ekipą remontową i nie widać końca…

Z naszego doświadczenia wiemy, że najlepiej zaplanować takie sprzątanie o wiele wcześniej, dając ekipie remontowej dodatkowy czas na wykończenia. Dlaczego?

Po pierwsze, możemy spokojnie przeanalizować czym i jak posprzątamy nasze lokum. Dzisiejsze możliwości architektoniczne i wykończeniowe dają nam masę nowych materiałów, które różnie reagują na wodę, chemię itp.  Po drugie, ekipa, która ma więcej czasu nie powinna popełniać błędów spowodowanych pośpiechem.

 

Sprzątanie poremontowe

Profesjonalne sprzątanie poremontowe?

Zachęcamy do wcześniejszego umówienia się z odmokrejroboty.pl na tzw. wstępny termin i pierwsze ustalenia (jakie sprzątanie, zakres, materiały itp). Czasami potrzebne są oględziny przed takim sprzątaniem po remoncie – zdarza się więc nam pojechać do Klienta z Wrocławia lub przedmieść, żeby na żywo obejrzeć i zaplanować pracę. To pozwala nam lepiej się przygotować.

Sugerujemy, żeby w miarę możliwości przypilnować ekipę od remontów i jak najwięcej rzeczy zabezpieczyć (okna, meble, sprzęty, podłogi itp). Dzięki temu nic nie zostanie uszkodzone, a dodatkowo nie trzeba będzie tego specjalnie doczyszczać, co może wiązać się z większymi kosztami.

Przygotowanie mieszkania do sprzątania

Po zakończeniu prac wykończeniowych warto przygotować mieszkanie czy dom pod sprzątanie. Co to oznacza? Usunięcie dużych kartonów i pozostałości po ekipie. Oczywiście my też możemy się tym zająć i dorzucić te prace do sprzątania po remoncie. Jesteśmy elastyczni, bo wiemy, że życie we Wrocławiu nie zostawia nam dużo czasu na takie rzeczy.

 

Odbiór po sprzątaniu

W dniu, w którym do Was przyjedziemy warto jeszcze raz obejść lokum i omówić szczegóły razem z naszą ekipą.  Wybierając nas do wykonania zlecenia przy sprzątaniu po remoncie możesz mieć pewność, że nasza ekipa jest doświadczona i pracuje na najlepszych przystosowanych środkach chemicznych.

Po zakończonej pracy polecamy sprawdzić wszystkie pomieszczenia i zakamarki. To pozwoli na stuprocentowe zakończenia prac w jeden dzień i będziecie mogli Państwo przystapić do wprowadzenia się.

Posprzątaj po remoncie

Wybierz firmę, która gwarantuje jakość, profesjonalizm i skuteczność.

f

skonfiguruj usługę w minutę

 

wybierz metodę płatności

wybierz metodę płatności

 

delektuj się porządkiem